Archive

19. května 2013 se Dixie opět s Martinou zůčastnila PZ v Těšanech. Na první disciplíně "společném honu" Dixie předvedla skvělou práci a hledala jako snad nikdy . Pak přišla na řadu dohledávka s bažantím kohoutem, se kterým holky cvičily pouze jednou a to se také projevilo na výsledku. Dixie vše...

5. září se Dixie spolu s mou kamarádkou Martinou zůčastnily ZV, pořádané klubem výmarských ohařů. Dixie předvedla na poli krásnou práci, po chvíli hledání narazila na zajíce, krásně ho vystavila a sama postoupila. Poté ji Martina zadaunovala a bylo po zkouškách. Jelikož holky nenarazily na bažanta, dostaly z klidů před...