Baxley of Silesian Weim

Baxley of Silesian Weim

Baxley  se narodil 30.září 2017 v naší CHS .

Jeho matkou je naše milovaná a úžasná Dixie od Potoka Kačáku a otcem neméně krásný a úspěšný  Alfredo Prince Silver Sfinx . Aniž by jsme to původně plánovali, tak nakonec jsme si Baxlíka nechali ve spoluvlastnicví s našim kamarádem Marianem. Bydlí kousek od nás,tak ho máme možnost docela často vídat.
Marian se s Baxem pustil do loveckého výcviku, za což jsem opravdu moc ráda. Nebude to  jen mazlíček rodiny, ale plně využije svoje  lovecké vlohy, které mu oba rodiče předali. Už teď je jasné, že Baxley bude milovat vodu, stejně jako jeho matka Dixie. Je to vodař celým srdcem a nejde ho z ní vytáhnou, stejně jako maminu. Nástup do vody je bleskový, ať má voda 30′ nebo je pod nulou. Bax má úžasný nos, hledá krásně a systematicky s vysokým nosem, je radost ho sledovat. Miluje aporty všeho druhu,, ať je to kachna, bažant, nebo jakýkoliv damík, všechno s velkou radostí přinese.
Bax má za sebou už i první výstavní krůčky a jsem na něho moc pyšná, vůbec si chlapec nevede špatně! Na speciální klubové výstavě 12.5.2018 na Točníku, získal titul „Nejlepší dorost“ , stejně jako před léty jeho matka Dixie.
Nedávno navštívil i Polskou výstavu, kde Bax opět exceloval a získal po oba dva dny titul  Best Junior a zároveň započal i polského junior šampióna!! Moc držím klukům palce, ať jim to spolu takhle krásně šlape i nadále  a ať se Marianovi splní všechny sny a přání, která s Baxlíkem má. Je to super dvojka a já jim přeji krásný  společný  život, plný skvělých zážitků a především těch loveckých.