15 Dec INTERNATIONALE Dog Show-Karlsruhe 2014
V pátek 7.11.2014 jsme spolu s Marťou a Féňou vyjely do Německa na dvoudenní výstavu 8-9.11.2014 do Karlsruhe . V sobotu posuzoval český rozhodčí p.Jančík a Dixie si vyběhala Ex.1,VDH,CAC,CACIB,Vítěz Baden-Wurttenberg,BOB a v závěrečných soutěžích jsme získaly BIG II . V neděli posuzoval p.Roberto Schill a Dixie získala V1,VDH,Res.CAC . Byl to úžasný víkend a...