30 Říj 3x CACIB Komárom Maďarsko
Naše poslední výstava v letošním roce byla právě tato v Maďarském Komárom . Dixie si vyběhala 3 x EXC.1 CAC, 2x CACIB , 2x BOS , 1x Res.CACIB . Jeli jsme do Maďarska dokončit Grand šampiona Hu ,což se nám sice nepodařilo , protože podmínky pro splnění Granda jsem si špatně přečetla...