Archive

V neděli 28.9.2014 jsme jeli s Dixou opět po roce zkusit štěstí na výstavu do Polska. Naše poslední polská výstava nedopadla moc dobře, pan rozhodčí nás nechtěl posoudit, protože má Dixie krácený ocas. Takže jsme s obavami přijeli do Wroclavi na stadion  a čekali až nastoupíme do kruhu . Tentokrát jsme...