04 Kvě MVP Lodž (PL) 2.5.2015
Dne 2.5.2015 jsme se vydali s našim mladším bráchou Fénixem a Marťou na Mezinárodní výstavu psů všech plemen do Lodze (PL) . Od rána svítilo sluníčko a my jsme si sobotu všichni krásně užili. Dixie si vyběhala Exc.1 CWC ,CACIB a BOS a zároveň se nám dnes podařilo dodělat ŠAMPIÓNA POLSKA...